Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Привет на всички колеги ! « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
nikola.boiadjiev
МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2014 12:07 am    Заглавие: Привет на всички колеги ! Отговорете с цитат

Местожителство: стара загора

Привет от най новия член на клуба!Първо-ако нещо съм объркал с публикуването-извинявам се,за първи път пиша във форум.Засега не съм притежател на Suzuki,но това ще е следващият ми автомобил.Твърдо съм се спрял на Swift 1.0 или 1.3 производство до 2003г.За това моля за следните разяснения-какво мнение имате за поставянето на газова уредба,къде е резервната гума-може ли на нейно място да се постави бутилката и за какво по специфично за този модел да следя при покупката.Ще съм ви много благодарен за съвети.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jorob1996
МнениеПуснато на: Чет Фев 05, 2015 2:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: гр. София, България

Здравей бъдещ колега. Мога да ти споделя моите впечатления. Аз имам седан с двигател 1.3 от 1999. Много съм доволен. Супер икономична е и данъка ми е само 15 лв. Преди беше на газ, но с новите изисквания, които имаха трябваше или да я сменя или да я махна и сега вече съм чист бензин. От към двигател виж маслото и антифриза. Моята започна да губи антифриз и още не можем да установим какво и е. Относно купето добре огледай за ръжда. Моята я правих преди 1-2 години, защото беше тръгнала. Виж и уплътненията на врати и прозорци, защото са доста скъпи и трудно се намират. Това имам аз за сега. Много съм доволен от моята Сузи и нямам намерение скоро да си я давам. Успех с покупката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Кулинарно с ТОни | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti