Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Здравейте, SUZUKI фенове! « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Marketing SUZUKI
МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2014 3:57 pm    Заглавие: Здравейте, SUZUKI фенове! Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравейте, SUZUKI фенове!
Казвам се Валентина и съм Маркетинг експерт в МИРКАТ ООД - официалния вносител на SUZUKI в България. Радвам се, че се от името на японския автомобилен производител се присъединих към форума и така ще мога да общувам с Вас по-близо, да споделям с Вас новостите около любимата марка и да получавам обратна връзка от Вас относно личния Ви опит с продуктите и услугите, които предлагаме.
Информацията тук е много голям обем и ще ми е трудно да изчета всичко, за това ще Ви бъда благодарна, ако свободно споделите с мен най-актуалните неща и ще се опитам с радост да отговоря.
Пишете ми на е-мейл marketing@suzuki.bg.
Надявам се, че всички вече сте харесали нашите канали в социалните медии facebook.com/SuzukiSofia и plus.google.com/105431847486982455406/posts, а съвсем скоро ще стане готова и новата визия на сайта www.suzuki.bg... ще сме във връзка и там.

Продължавайте да споделяте своя Начин на Живот със SUZUKI, а ние ще помислим как да Ви се отблагодарим за лоялността Wink

Поздрави,
Marketing SUZUKI

Последната промяна е направена от Marketing SUZUKI на Чет Юни 05, 2014 3:52 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SHADOWAWS
МнениеПуснато на: Сря Юни 04, 2014 8:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

За втори път си купувам Сузуки и то определен модел - Вагон Р+
Лошото е, че с баща ми много ни харесаха моделите на Вагон Р от 2013 и 2014г. но за съжаление не се внасят в Европа и България.
Marketing SUZUKI
МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2014 8:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравейте! Да, за съжаление този модел вече не се прави за европейския пазар, а e нестандартно симпатичен и сме сигурни, че и в България ще си намери почитатели. Ще се радваме, ако на този етап можем да Ви помогнем поне със сервизното обслужване на двата автомобила SUZUKI WAGON.

Поздрави,
Marketing SUZUKI

Последната промяна е направена от Marketing SUZUKI на Чет Юни 05, 2014 9:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
redex
МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2014 9:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: гр.София

Здравейте,
Собственик съм на Гранд Витара, която закупих от Вас.
Изключително съм доволен от автомобила.
Това, което ме радва е че започвате много полезна маркетинг политика, вече има контакт с феновете на марката и нещата изглеждат по-добре.
Ще се радвам ако това се запази и остане фундаментално във времето.

Поздрави

Сузуки фен.
Marketing SUZUKI
МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2014 9:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравейте, redex!
Благодарим Ви за положителната обратна връзка.
Да, ние вярваме, че е полезно и за двете страни контактът да е по-близък и ще се постараем да го поддържаме така и във времето.
Наслаждавайте се на Вашето страхотно SUZUKI GRAND VITARA и винаги когато имате нужда се обръщайте към нас или нашите оторизирани дилъри и сервизи.

Поздрави,
Marketing SUZUKI
redex
МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2014 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Здравейте,
Както съм описал, нещата стават положителни.
Винаги съм смятал че когато човек харесва определена марка и се е доверил на тази марка, в нашият случай това е Сузуки, то дилърите и всички страни, които имат отношение в процес на експлоатацията на автомобила, трябва преди всичко да имат приятелско отношение към клиентите си, да са лоялни, честни, да са компетентни и да проявяват разбиране в случвайте, когато това се налага.
Сами разбирате че лошото отношение към клиентите много лесно може да откажат един човек от определена марка.

Поздрави

Иван
Marketing SUZUKI
МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2014 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Иван, здравейте отново!
Присъствам тук като представител на марката SUZUKI, но от самото начало Ви се представих с личното си име, защото вярвам, че контактът винаги е персонален - в шоурума ви посреща търговец, в сервиза - приемчик Smile. Моето разбиране за отношението ни с клиентите съвпада с Вашето, за това моблата ми към Вас и всички в този форум е за открито и директно общуване. Пишете на посочения е-мейл - аз го проверявам, и ще се опитам да реагирам своевременно на всеки положителен и отрицателен сигнал. Не винаги ще можем да отговорим на Вашите желания, но трябва винаги да имаме добро отношение към вас. Това е наистина важно за нас.

Предварително Ви благодаря!

Поздрави,
Marketing SUZUKI / Валентина
SHADOWAWS
МнениеПуснато на: Чет Юни 05, 2014 8:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Marketing SUZUKI написа:
Здравейте! Да, за съжаление този модел вече не се прави за европейския пазар, а e нестандартно симпатичен и сме сигурни, че и в България ще си намери почитатели. Ще се радваме, ако на този етап можем да Ви помогнем поне със сервизното обслужване на двата автомобила SUZUKI WAGON.

Поздрави,
Marketing SUZUKI
Това ще е от голям плюс за мен. Но да уточня - първият мъник беше 1,0I 50 еднорога с предно предаване (продадох го), сега карам 1,2 69 еднорога 4WD (и двата лилави на цвят).
Marketing SUZUKI
МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2014 8:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

SHADOWAWS, здравейте!
Звучи добре Smile

Поздрави,
Marketing SUZUKI
topsy
МнениеПуснато на: Пет Юни 06, 2014 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Местожителство: plovdiv

Здравейте, помислете и за Пловдив Wink тук нещо не върви представителството ви, никъде няма тестери на електрониката на сузуки! В семейството търкаляме две сузукита и с най-голямо удоволствие бихме взели чисто ново, но при положение,че г-н Стрински в Пловдив се постарае да изгради добър сервиз Wink
Marketing SUZUKI
МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2014 8:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравейте, topsy!
Благодарим Ви, че споделихте Вашето мнение.
С-Ауто е наш оторизиран дилър за гр. Пловдив и ние силно вярваме, че сме намерили доверен партньор в лицето на г-н Стрински. В автоцентъра на бул. Марица 182 има нов SUZUKI сервиз, който Ви препоръчваме да ползвате при необходимост. Ето и лице за контакт: Николай Иванов, моб. тел. 0889/858899. Сервизът разполага с ново поколение ЗD стенд преден мост, за замерване и реглаж на ходовата част на леки, лекотоварни МПС, бусове и джипове. За автоелектрониката на автомобила, сервизът е оборудван със специализирана компютърна диагностика. Автосервизът предлага цялостно обслужване на вашия автомобил, ремонти на ходова част, двигатели и трансмисии, смяна на гуми, както и ремонти по електрониката. Съвсем на време идва Вашия коментар и ще си позволяваме да споделим с Вас актуална промоция на сервиза:
http://grabo.bg/plovdiv/zdravo-vozilo-0d78kt
Компютърна диагностика и преглед на ходова част на автомобил - за 14.90лв, вместо за 40лв!
Използваме случая да Ви поканим да тествате новия SX4 S-Cross на 20 и 21 юни в гр. Пловдив, бул. Марица 182. За повече информация и предварителна регистрация, може да се обадите на тел. 032/280480.
Надяваме се, че сме били полезни.

Поздрави,
Marketing SUZUKI
KDK
МнениеПуснато на: Пет Юни 27, 2014 9:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Здравейте Валентина, много се радвам да се запознаем задочно. Притежавам Сузуки Балено 98г. и с него само в България съм навъртял 140х.км. това е малко повече от 3 обиколки на света, и то по прекрасните пътища в страната ни!!! За тези години и км. тази кола не е влизала в сервиз за повече от 1-2 часа, и то за рутинни неизбежни ремонти. Имал съм мотоциклет Сузуки Бандит, също без забележки!
Ориентирал съм се към закупуване на SUV, но имам притеснение към новите технологии и надежност на Град Витарите!!! Казвам се Красимир и живея в София. Между другото срещи правим рядко всяка последна Неделя на месеца до културния дом в кв. Красно село, и 29.06.2014 е последната неделя от месец Юни. Wink smile032
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
redex
МнениеПуснато на: Вто Юли 15, 2014 3:48 pm    Заглавие: Re: Здравейте, SUZUKI фенове! Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Marketing SUZUKI написа:

Продължавайте да споделяте своя Начин на Живот със SUZUKI, а ние ще помислим как да Ви се отблагодарим за лоялността Wink

Поздрави,
Marketing SUZUKI

Здравейте Валентина,

Днес моята Витарка беше обслужена в сервизът Ви, като искам да изразя положителното си впечатление. Както съм писал и преди в темата, нещата са значително подобрени. Получих необходимото внимание в сервиза, колата беше обслужена съгласно мойте изисквания за масла и други консумативи. Беше ми " угодено" точно ,както очаквах. В Сервиза мярнах едно Сузуки от по-старата генерация, на което му правиха техническо обслужване. Направи ми впечатление че механиците не правят разлика дали колата е нова ( гаранционна) или е по-стара. Всичко се прави, както трябва. Това ми направи добро впечатление.
Относно начина на живот със Сузуки, то моята Витарка я очаква доста дълга екскурзиика, дори с механиците се разбрах след две седмици да ми запишат час отново за смяна на масло Smile
Поздрави
Иван
Marketing SUZUKI
МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2014 12:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравейте, Красимир /KDK/!
И на мен ми е приятно да се запознаем.
Това, което споделяте за Вашето SUZUKI Baleno е много хубаво и да си призная изобщо не ме изненадва. Автомобилите с марка SUZUKI продължават да са толкова здрави и устойчиви на пробег и пътни условия Smile
Заповядайте да направите пробно шофиране на S-CROSS, който е в класа на кросоувърите, но може да Ви изненада приятно и да Ви помогне да направите един плавен преход от класически автомобил към SUV.
За съжаление пропуснах срещата в последната неделя на Юни, но ако се заформя нещо за 27-ми юли, с удоволствие ще се включа заедно с една от тестовите коли.
И последно, извинявам се, че едва сега отговарям, но последните седмици ми е доста натоварено в офиса - все пак сме пред пускането на два изцяло обновени сайта - www.mirkat.bg и www.suzuki.bg

Поздрави,
Marketing SUZUKI
Marketing SUZUKI
МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2014 1:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Иван, здравейте!
Особено ми е приятно да прочета това, което споделяте.
Grand Vitara винаги залужава grand внимание. Факт е, че грижите на колегите в сервиза към всички модели на SUZUKI - без значение дали са нови или по-стари, са на ниво.
До нови срещи при следващото посещение в сервиза на МИРКАТ ООД Smile

Поздрави,
Marketing SUZUKI
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti