Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Бял списък на сервизи и магазини « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Becko
МнениеПуснато на: Пет Юли 29, 2011 7:29 am    Заглавие: Бял списък на сервизи и магазини Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: Владая, София; Стара Загора

Здравейте колеги,
След като се порових из форума не можах да видя списък на качествените сервизи и магазини с квалифициран персонал, сравнително сносни цени и добро обслужване. За това реших да пусна тази тема, така всеки ще сподели своето мнение и опит. Бих ви помолил тук да не плюете сервизи, а да пускате мнения за сервизи и магазини, от които сте доволни. Така смятам, че за всеки ще е удобно да намери добър сервиз когато му се наложи(надявам се на всички нас да не ни се случва често Smile). Надявам се да има мнения за сервизи от всяка област: тенекеджии, бояджии, окачване, двигатели, профилактика, електроника, скоростни кутии и др.
Becko
МнениеПуснато на: Пет Юли 29, 2011 7:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Тъй като пуснах тази тема, първи ще споделя мнение Smile
Магазин Overmind Auto-www.auto.overmindbg.com-добри цени и обслужване(малка забелешка-бяха ми объркали ремъците, но не е кой знае какво);
Автосервиз "Сириус Ауто"-добри цени, добро обслужване-ул. "Цар Борис III" 270-0896/802 248-Григор Джуров/управител;
Едно малко сервизче, което ще става голямо в Ботевград-0885/394 586-Боби-доволем съм Smile
Целта на тази тема не е реклама, а помощ за собствениците. За това моля хора работещи в сервизи да не ги хвалят. Лично аз нямам нищо общо със сервизи(в ИТ сферата съм), но колите са моята страст и грижата за тях ми е много важна. Надявам се да има повече мнения smile007
kompirovski
МнениеПуснато на: Пет Юли 29, 2011 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Местожителство: София

Овърмайнд стават, макар и да не са перфектни. Дават инфо по телефона, даже и по мейла, ако си по-търпелив. Цените им са добри на фона на конкуренцията. Гледат да помогнат с каквото могат и при по-специфични части питат винаги допълнително за подробности, за да не стане после грешка.

Това, което не ми хареса при Овърмайнд е, че последния път трябваше да чакам едно каре от склада им, което дойде без гривна за abs, въпреки че беше уговорено да е с. Доставката му от т. нар. склад отне двойно повече време от уговореното. Накрая се оказа и че зегерката му не е на правилното място, но за последното не бяха виновни от магазина.

Доволен съм от магазина на Евро 07 на Константин Величков, който е специализиран за японски части. Цените са сносни, каквото кажат че го имат, наистина го имат и продавачите са една идея по-наясно от тия в другите магазини на фирмата.

За масла бих похвалил Евроойл комерс. На малко зачукано място им е офиса, който е и магазин, но пък маслата им са добри, а дават и добри отстъпки.
Becko
МнениеПуснато на: Чет Авг 04, 2011 1:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Започвам да си мисля, че всички тук сами си произвеждат частите и си ги монтират или пазят тези места както гъбарите находищата си Rolling Eyes По-смело
kompirovski
МнениеПуснато на: Чет Авг 04, 2011 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Колега,

ако мога нещо сам да си произведа или монтирам, обикновено го правя Wink Защото съм се напатил на некорекнти майстори и търговци, пък и времето ми е ценно.
Becko
МнениеПуснато на: Чет Авг 04, 2011 3:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Така е най-добре, блазе ти, че можеш Rolling Eyes Аз хем са лаик, хем гаража нямам нищо Very Happy
pashata
МнениеПуснато на: Пет Авг 05, 2011 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: Пловдив

Becko написа:
Започвам да си мисля, че всички тук сами си произвеждат частите и си ги монтират или пазят тези места както гъбарите находищата си Rolling Eyes По-смело

На мен ми писна един и същи семеринг на скоростната кутия, да го сменям през два месеца Embarassed , но пък за "майсторите в сервизите - два различни сервиза" е добре дошло, за един час работа - 30лв. само за труд. И на мен ми се иска така да ми плащат, за същото "качество".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Becko
МнениеПуснато на: Съб Авг 06, 2011 7:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Напълно съм съгласен с вас, но все трябва да има един-два читави сервиза и майстори в тях, които се отнасят добре с колиците ни Very Happy
Надеждата умирала последна Very Happy
victtorbg
МнениеПуснато на: Пон Дек 12, 2011 1:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора кажете някой читав сервиз за Витара 90г. в София.Искам поне диагностика да и направя.Четох доста лоши мнения за сервиза на Миркат и не мисля да експериментирам.
Върнете се в началото
eclipter
МнениеПуснато на: Чет Яну 05, 2012 5:05 pm    Заглавие: gost Отговорете с цитат

София 1505, кв.Сухата река, ул.Петрохан 22
Тел.: 02/439 09 30, 02/439 09 32
Факс: 02/943 34 81
office@suzuki.bg
DoBa7a
МнениеПуснато на: Чет Яну 05, 2012 11:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Местожителство: Горна Оряховица/Варна

За частите - аз пазарувам от M&S Auto, Велико Търново, под пакр "Марно поле" (обръщалото на тролеите).
Тел.: 0888 300 393 - Симеон
Относно сервизната дейност, аз сам си правя всичко по колата - само нанасянето на боята ми я прави бояджия, в с. Шереметя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Becko
МнениеПуснато на: Пет Фев 24, 2012 10:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Колеги кажете някой сервиз, където да ми вържта колата за комп и да ми направят диагностика. Колата е Суифт 95 год. Така че трябва да е сервиз, където имат подходящи кабели, модули, софтуер...Smile
jorob1996
МнениеПуснато на: Пет Фев 01, 2013 7:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: гр. София, България

Здравейте колеги! Наскоро ми се наложи да си взимам ангренажен ремък и ролка и отидох в "Балкан партс". Там само ми погледнаха талона и ми намериха необходимото! Много съм доволен! Друг магазин за части е Леомакс http://www.avtocasti.com/. Относно сервиз аз бих препоръчал един, който се намира на ул. Паскал Тодоров (ако не се лъжа беше по Околовръстния път, след като пресечете Цар Борис III, в посока Горна баня, първата улица вдясно). Много качествено обслужване, но първо трябва да си запишете час!
Върнете се в началото
alex99
МнениеПуснато на: Пон Май 05, 2014 11:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравейте колеги,

отскоро жена ми се сдоби с прилично SX4. За жалост бързо ни се наложи да посетим сервиз за отстраняване на щети по каско - тенекиджийски и бояджийски работи. За целта ни насочиха към сервиз "ЛОЯЛТИ" на бул. Н. Мушанов 120 в София... ГРЕШКА, ГОЛЯМА ГРЕШКА!!! Не я повтарайте и вие - мърлява и некомпетентна работа, неизвършени (а описани по оглед от застрахователя) работи, дребни хитринки с участието на т.н. Главен приемчик и ... накрая чувството, че си излъган!

Извинете, че първите ми писания във форума са негативни, но това с което се сблъскахме в този сервиз е далеч от лоялността и професионализма.

Очаквам да посочите коректни сервизи, където можеш да си оставиш автомобила за компетентен и качествен ремонт.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti