Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Малко за всеки - дизайн, моделиране, изделия, калъпи и т.н. « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
pablo3
МнениеПуснато на: Пет Май 22, 2009 11:03 pm    Заглавие: Малко за всеки - дизайн, моделиране, изделия, калъпи и т.н. Отговорете с цитат

Местожителство: Пловдив

Нещата са в различни етапи - има готови, други са в процес на работа, а трети са все още в началото, но публикувам всичко и ако има развитие ще актуализирам за тези, които са тук и за други, които ще публикувам. Продуктов дизайн, единични продукти, авто и мото изделия, разработка на продукти и изделия в различни сфери, проектни разработки и етапи, прототипиране и т.н. – http://www.solo-form.blogspot.com . Ще си коментираме ако Ви интересува нещо, всичко каквото се сетите, насреща съм с голямо удоволствие за всякакви мнения…Поздрави Wink

Последната промяна е направена от pablo3 на Пет Сеп 19, 2014 2:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
shto_be
МнениеПуснато на: Сря Май 27, 2009 9:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: София

Много интересни неща! Браво!!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pablo3
МнениеПуснато на: Сря Май 27, 2009 2:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

shto_be написа:
Много интересни неща! Браво!!

Благодаря ти Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
michonin
МнениеПуснато на: Пет Окт 11, 2013 10:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Направо ми "скри шапката"! Невероятен си! Имам идея за поръчки към теб, но ще ги отложа за пролетта!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pablo3
МнениеПуснато на: Съб Окт 12, 2013 12:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

michonin написа:
Направо ми "скри шапката"! Невероятен си! Имам идея за поръчки към теб, но ще ги отложа за пролетта!

Благодаря ти за добрите думи и се радвам, че ти харесва начина ми на работа и нещата ми, старая се доколкото мога Embarassed ! Ами насреща съм....е чак пролетта да чакаме сега Smile , давай по-рано, майтапя се, когато ти е удобно! Поизбързай по-рано все пак, защото имам намерение да редуцирам нещата, които правя вече и всичко ще е много индивидуално и с някои неща ще поприключа, най-вече заради непостоянство на клиентите и прекаленото протакане във времето! Поздрави! Wink Отново благодаря!
Върнете се в началото
DimitarTerziev
МнениеПуснато на: Съб Ное 18, 2017 5:59 pm    Заглавие: Re: Малко за всеки - дизайн, моделиране, изделия, калъпи и т Отговорете с цитат

Местожителство: София

Цитат:
Много интересни проекти, че даже се замислих да направим някоя интересна мостра за обзавеждане на детска стая ?

https://mebeli-po-poruchka.com/
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti