Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Избор « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
realistic87
МнениеПуснато на: Нед Мар 31, 2013 2:17 pm    Заглавие: Избор Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Коя от двете модификации да избере на Вагон Р+?
Чудя се между старата с 1.0 която се произвежда до 2000г или новата с 1.3 която вече се прави в европа.
споделете ако може мнения и препоръки Smile не виждам много писано за тези автомобилчета,вярно е че не са често срещани но пак да знам и ако има слаби места на двата вида .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kompirovski
МнениеПуснато на: Нед Мар 31, 2013 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Местожителство: София

Здравей колега,

Аз бих те посъветвал да се насочиш към старата (Wagon R). Новата (Wagon R+) изглежда по-добре отвън, но много от компонентите са от Опел, или по-скоро GM. По мои наблюдения последните са по-некачествени от японските, макар и по-стари, аналози, особено по електрониката и ел. инсталацията.

Не виждам с какво толкова интериорът на Wagon R+ превъзхожда интериора на Wagon R - и двата са доста спартански.

Но тъй като говорим за употребявани автомобили, все пак трябва да се преценява според конкретния екземпляр. Все пак, ако изпробваш Wagon R+ не пропускай да разцъкаш де що има копчета по таблото и провери как работят съответните системи.

И не на последно място личните предпочитания не са за пренебрегване - Wagon R си е с типичен японски key car дизайн, но на мнозина в Европа им напомня самоходен фризер. Wagon R+ е почти същия като габарити и форма, но дизайнерите са му придали по-приемлив за европееца вид.
realistic87
МнениеПуснато на: Съб Апр 06, 2013 11:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Днес купих вагон р+ 2002г. клима ел.стъкла и ел огледала.Беше скоро свалена от автовоза и има неща за ремонтиране като -счупени щипки на фара,огънат калник,надраскана,вътре е кочина,но постепенно ще я стягам Smile
Върнете се в началото
kompirovski
МнениеПуснато на: Нед Апр 07, 2013 9:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Местожителство: София

Честито колега!

По-добре да я вземеш току-що свалена от автовоза, преди да са я напдурили. Поне за видиш какво е за смяна.

Много безаварийни километри!
realistic87
МнениеПуснато на: Съб Апр 20, 2013 5:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Залепих и фара с помоща малко ламарина,нитачката и лепило за да го захвана добре. Изправих и калника.Направих и цялостно полиране и стана друг автомобил направо Very Happy .Смених нужните консумативи.Забелязах,че спирачната течност ми е малко мътна и мисля и нея да сменя. Сега очаквам да ми донесат две гуми ,понеже размера е малко рядко срещан (155/65/14). А регистрацията ще почака още малко Smile
Върнете се в началото
realistic87
МнениеПуснато на: Пон Апр 22, 2013 10:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

спирачната течност е подмених с доливане и източване през изходите на всяко колело.След сваляне на носачите за смяна на напуканите маншони на шарнирите се оказа ,че са рециклиране за съжаление
Върнете се в началото
realistic87
МнениеПуснато на: Нед Апр 28, 2013 1:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

При навиването на гайките на гумата (и преди това вървя тежко) превъртя болта в главината!Имаше зор докато отвия после гайката,наложи се махана на спирачният апарат,но тои се помести около 20мм и със заваряване на друг болт за главата на болта които е набит в главината се получи номера и отвих гайката! НО! като свалих вече гумата забелязах,че шлиците на болта се превъртяли във фланеца и са се изронили и на фланеца и на болта,та го заварихме с две капки болта към фланеца и се получи за сега.Другият вариант-трябваше да махна фланеца и да сложа нов фланец а можеше да отиде и лагера при избиването и работата става дебела!!!
Върнете се в началото
realistic87
МнениеПуснато на: Нед Апр 28, 2013 9:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Проблем!?!
като изкарах колата на улицата и се загледах от далеч забелязах,че едната гума наклон от хоризонталната ос а другата е права.Колата като я взех и двете и гуми бяха износени до тел и от външният и от вътрешният край Sad дали са ги местили и така са се износели от двата края не знам.
Та въпроса ми как да го оправя?
Върнете се в началото
pravdo
МнениеПуснато на: Нед Апр 28, 2013 9:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: Севлиево

realistic87 написа:
Проблем!?!
като изкарах колата на улицата и се загледах от далеч забелязах,че едната гума наклон от хоризонталната ос а другата е права.Колата като я взех и двете и гуми бяха износени до тел и от външният и от вътрешният край Sad дали са ги местили и така са се износели от двата края не знам.
Та въпроса ми как да го оправя?

Закарай колата си на стенд. Ако има нещо майсторите ще ти кажат. Най-вероятно имаш шарнир за смяна.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
realistic87
МнениеПуснато на: Сря Май 01, 2013 9:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

бях ба стенд и всичко е нормално в допустимите граници. накраиниците са ми здрави !
има някакво притропване на ниска скорост по нашенски дупки и предполагам,че са тампони на макферсона ! хах то по тази предница не остана друго
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti