Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща
 относно суифт « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
suzi
МнениеПуснато на: Нед Сеп 02, 2007 6:53 pm    Заглавие: относно суифт Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Здравейте!Имам Суифт СпециалGL 1,3 от шесг месеца.Доволен съм много от колата,но имам чувството че не е 92 коня,защото разни по малко мощни много по-бързо дръпват и ме задминават въпреки ,че и аз я настъпвам.По магистралата е супер.До тук съм изминал около 2800км.Вдигал съм до 150км/ч Сложих високоскоростни гуми с по-широка стъпка и колата стана много по-стабилна отколкото с оригинналните.На джанти15/лети/.В градско при включване на климатика действително спъва колата доста.Някой питаше за аксесоари. Има ги и може да си ги поръчаш всичко каквото пожелаеш в Миркат и ги доставят от Гърция за 10-15 дни,но цените са им много високи.Например два задни калобрана пластмасови са 150лв.Това за сега от мен ЧАО![img][/img]
Цитат:

Последната промяна е направена от suzi на Съб Сеп 29, 2007 4:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nino
МнениеПуснато на: Нед Сеп 02, 2007 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: София

Да, така е, доста скъпи са аксесоарите.В четвъртък ходих на първи преглед и ме втрещи цената на подлакътника за SX-4."Само" 350лв! Е, после прочетох във форума на шкодаджиите, че за старата Фабиа, подлакътникът струва 360 лв...успокоих се наистина! Mr. Green
Четох по руските сайтове за голямо предлагане на аксесоари в Унгария, на по-поносими цени, май там е истината! Very Happy
http://www.spare.suzuki.ns1.ensim.hu/katalogus/products.php?id=16&page=1&lp=10&lang=hu&comp=
Курс форинт към евро ПРИБЛИЗИТЕЛНО 1000 форинта за 3.75 евро.Показаните аксесоари са за SX-4,но има и за SWIFT.
Върнете се в началото
Чиличев
МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 12:48 am    Заглавие: първи преглед Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: гр.София

привет, дойде време за първи преглед, утре. нямам представа какво ще и гледат , единственото проблемно е зацепването на задната предавка, иначе засега всичко друго е добре, и имате ли представа колко чинят тези 15 цолови високоскоростни гуми с лети джанти, благодаря за вниманието, поздрави.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Bubuto
МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 8:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Местожителство: Варна

Здравей Suzi
Нормално е колата все още да не бяга много. Моята докато не стана на 3 000-4000 км беше като спъната. После всичко си дойде на мястото.
Казват, че двигателите идват готови разработени, но все пак, явно колата има нужда от "разтъпкване" няколко хиляди.
Върнете се в началото
JPM
МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 8:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Вижте цените на аксесоарите в немския сайт на сузуки в евро са и са 2 пъти по тънки.
Върнете се в началото
Bubuto
МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

На мен Миркат ми искаха 70лв за стелки за колата.
Преди няколко седмици отскочих до Гърция и още в първия град видях представителство на Сузуки....от където си купих същите стелки за 5 евроSmile
Върнете се в началото
JPM
МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 8:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Проблема не е в"разтъпкването" въртящия момент е при 4200об/м ако превключвате около 4500-5000об/м няма проблем при ускорението.Предавките също са малко по-"дълги".Колата е спъната и заради евро 4 другите екологии.Откакто минах на бензин 98Н колата ускорява доста по добре от ниски обороти.На капачката на резерв. пише мин. 95Н.За качествата на горивата няма нужда да говорим.
Върнете се в началото
Bubuto
МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 9:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Може и така да е, но наистина има разлика във вървежа на колата след като се изминат тези първи км.
А иначе за горивата наистина ....
Върнете се в началото
Nino
МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 11:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва SUZUKI

Местожителство: София

Bubuto написа:
На мен Миркат ми искаха 70лв за стелки за колата.
Преди няколко седмици отскочих до Гърция и още в първия град видях представителство на Сузуки....от където си купих същите стелки за 5 евроSmile

Моля те дай по-точна информация от кой град купи тези неща.Имаше ли и други примамливи аксесоари?! Mr. Green
Върнете се в началото
Bubuto
МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 2:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Аз стелките си ги взех от Драма...от Илинден като минеш границата, 1-вия град в гръцко.
С момчето в Сузуки там малко трудно се разбрахме, понеже аз говоря английски той немски, но му изкарах едната стелка от кола в шоурума и казах, че искам такова и той ми даде. Къде с жестове къде на немски и на английски толкова се разбрахме Laughing
За други аксесоари не можахме да се разберем защото комуникацията беше труднаSmile

Ако имаш път натам и си по-добре от мен с немския, може да събереш повече инфоSmile
Върнете се в началото
Чиличев
МнениеПуснато на: Пон Сеп 03, 2007 3:56 pm    Заглавие: коментар Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: гр.София

значи смяната на маслото и филтъра е 67 лева - нормално, чувал съм доста чудовищни цени , нещо от сорта 300 кинти и отгоре, иначе комплект лети джанти си е яка цифра 1500 лева , като сложим и гумите ще си станат 3 бона и естествено се отказваш от този лукс, задна зацепвала по леко като се мине през първа - горе долу става така.
за бензина с шел ви пауър върви доста по-добре, определено се усеща , но като цена е 20-30 стинки на литър отгоре,достъпно е , който иска да се поизкефи, та това е ,чао засега.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
JPM
МнениеПуснато на: Вто Сеп 04, 2007 8:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Само първия преглед е 67лв. втория е 140лв. Wink
Върнете се в началото
Bubuto
МнениеПуснато на: Вто Сеп 04, 2007 8:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Че какво толкова ти правиха за 140 Shocked ...на мен ми взеха за 2-ро обслужване 87лв.....т.е 67лв масло и филтър+20лв. труд.
Върнете се в началото
JPM
МнениеПуснато на: Вто Сеп 04, 2007 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Филтри възд. и маслен, масло, смяна и проверка на всички системи и т.н. една страница работа Crying or Very sad
Върнете се в началото
Bubuto
МнениеПуснато на: Вто Сеп 04, 2007 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Е на мен не са ми сменяли още въздушния филтър, но той мисля се сменя на 3-4-то обслужване, а иначе те са длъжни да минат една доста дълга чек листа на всяко обслужване.
Но въпреки това сумата е доста голяма.
Къде е това в сервиза на Миркат ли?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2  Следваща Страница 1 от 2

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Кулинарно с ТОни | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti