Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Да взимам ли Alto? « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
Phenomenon
МнениеПуснато на: Вто Юни 19, 2012 4:47 pm    Заглавие: Да взимам ли Alto? Отговорете с цитат

Здравейте колеги от известно време си търся мъник с нисък разход и ефтна поддръжка като се бях насочил към модели от ВАГ групата от типа на Поло/Корса/Ибиза и т.н., но ми изпадна оферта за ALTO и ми допадна количката супер пъргава и тиха + това с климатик и ел.стъкла, само багажника е малък,но не ми е свръх приоритетен ...
ОБАЧЕ не съм забознат с проблемите и недостатъците на колата и затова пиша темата ако може да ми кажете какво да гледам и от какво да се притеснявам... Надявам се поддръжката не е чак толкова скъпа отколкото на гореизброените?
Ако може да ми кажете и ориентировъчни цени на по-масовите консумативи.
И като цяло бихте ли ми препоръчали тази кола?

Само да не забравя колата е 2003г. 1,0 мотор / на мотора пишеше 16 винтила и след него Мурати ако не греша ...
Кажете читава ли е тази машинка и заслужава ли си инвестицията.
Много благодаря на всички отзовали се Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Way_Of_Life!
МнениеПуснато на: Вто Юни 19, 2012 8:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: Plovdiv City

Колега най - напред като за на първо време ще ти кажа, че този, който ти продава колата или там където си я гледал какво пише веднага ти казвам, че те лъжат! 1.0 мотор 4 цилиндъра и 16V да пише такова Suzuki Alto няма производство 2003 година. В случая има 2000 година. Тук те лъжат явно в годините като качват с 3 години на горе.
Ето ти линк на модела само, че с три врати, което не е от значение. Всички модели от 2003 година производство са с мотор бензинов 1.1!

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/suzuki-alto-1-0-16v-euro-3-zentral-radio-cd-gronau-westf/154730083.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=23600&makeModelVariant1.modelId=2&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxPrice=2001&negativeFeatures=EXPORT

Купи си ти SUZUKI ALTO и си карай спокойно по АСФАЛТО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
The Freshmaker
МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2012 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: София, Suzuki Alto 1.0 GL`1998

Мда, до 2001 година се произвежда генерацията на Алто, която е с 4-цилиндров мотор, 2002 година идва наследникът, който отново е с 1,0 двигател, но вече е трицилиндров. За поколението с четирицилиндров двигател мога без никакви скрупули да кажа, че за тези пари просто няма такава кола - стига да се примириш с липсата на комфорт и малкия багажник, като машина за града, която да генерира минимални разходи, е направо идеална. Иначе колата е нечовешки здрава (единственото, което чупи по нашите пътища, при това рядко и трудно - след многократни скачания в трапове, са лагерите на главините, които струват по 20ина лева и са бял кахър оттам нататък), харчи смехотворно малко (6 на софийско градско със задръствания и т.н., при по-икономично каране и по-благоприятен трафик сваля и до пет и половина), върви чудесно, спира прилично, маневрена е и се провира навсякъде. В завой се накланя доста (високият център на тежестта си казва думата, пък и това не е спортна кола, очевидно), но като се свикне може да се кара доста пъргаво в града. Поддръжката е ОК, с изключение на едрогабаритните части, където цените са шок и ужас, но при повечето японки е така. Толкова от мен на първо четене, ако се сетиш нещо, питай - насреща съм Smile
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti