Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Suzuki Alto и газова уредба « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
2356
МнениеПуснато на: Съб Сеп 03, 2011 6:52 pm    Заглавие: Suzuki Alto и газова уредба Отговорете с цитат

Местожителство: Самоков

Здравейте! Знам,че Алто са много икономични, но искам да попитам, понеже никъде не намирам никаква информация, може ли да се слага газова уредба на произведено 2004 г. (или 2003 г.) Сузуки Алто и каква - обикновена или задължително инжекцион? Въобще някой виждал ли е такова животно - Алто с газова? Питам,защото все още не съм собственик, но обмислям покупка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
setra
МнениеПуснато на: Съб Сеп 10, 2011 9:35 pm    Заглавие: Re: Suzuki Alto и газова уредба Отговорете с цитат

2356 написа:
Здравейте! Знам,че Алто са много икономични, но искам да попитам, понеже никъде не намирам никаква информация, може ли да се слага газова уредба на произведено 2004 г. (или 2003 г.) Сузуки Алто и каква - обикновена или задължително инжекцион? Въобще някой виждал ли е такова животно - Алто с газова? Питам,защото все още не съм собственик, но обмислям покупка.

Здравей,аз съм с Даихатсу Куоре 98 година пълна инжекция и сум сложил обикновенна газова.Със сигурност ще стане и на Алто-то Smile
Върнете се в началото
DoBa7a
МнениеПуснато на: Нед Сеп 11, 2011 1:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Местожителство: Горна Оряховица/Варна

Успех с покупката!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kompirovski
МнениеПуснато на: Нед Сеп 11, 2011 11:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Местожителство: София

Колега, аз карам точно такова Алто. Интересувах се от възможността за монтаж на газова, но за да стане като хората май само газов инжекцион те оправя. Изглежда има някакви особености при монтажа, защото дори такситата Алто в София са на бензин.
KDK
МнениеПуснато на: Вто Сеп 13, 2011 7:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Не може да не може!!!!!! smile010 smile022
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kompirovski
МнениеПуснато на: Вто Сеп 13, 2011 9:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Естествено, че може. Въпросът е дали си струва. Губиш и без това малкия багажник, губиш и пъргавината на мотора, даваш за един читав газов инжекцион между 1/3 и 1/2 от стойността на колата, инвестираш в нови кабели, свещи и въздушен филтър и печелиш от разликата в цената на горивото. Трябва много тънко да се направи сметката спрямо годишния пробег.
2356
МнениеПуснато на: Сря Сеп 14, 2011 11:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: Самоков

1.Мерси за благопожеланията, ама една от тези,които се канех да купувам изчезна-т.е. някой ме изпревариSad
2.Тия кабели и свещи колко излизат като цена, ако някой знае? Четох някъде из форума - към 200 лв.свещите???
За загуба от мощността на двигателя - не знам. В момента карам Рено Сеник с монтирана газова в Италия-така си я купих - не е пълен инжекцион, обаче явно е много добре направена и с всички екстри за газова. На мястото на рез.гума е и имам чувството, че на газ върви повече и по-безшумно, отколкото на бензин и ми излиза наполовина по-евтино. Ако и с Алтото е така, то направо без пари ще върви. Засега не мога да открия кола с по-малък разход произведена преди 2005г. Освен Даихатсу Куоре може би.
Защо не мога да видя Алто с газова уредба в БГ, засега виждам само в Индия (по интернет,де)? Аз ли ще откривам топлата вода?
setra, много интересно-трябва да ми издадеш майстора дето ги прави тези фокуси.
kompirovski, верно,че даваш,ама после пък караш с наполовин по-малко пари. Както казваш, добре е да се направи тънка сметка дали ще се избият парите и кога?
И накрая изненадааа: не съм господин,а госпожа.
Върнете се в началото
The Freshmaker
МнениеПуснато на: Пон Сеп 19, 2011 10:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: София, Suzuki Alto 1.0 GL`1998

Според скромното ми мнение да се слага газова уредба на градски автомобил, който гори около 6 л/100 км в градски условия, е излишна инвестиция - освен ако колата ще се ползва за работа и ще навърта големи километражи. Плюс това, както е отбелязал колегата по-горе, така човек губи и без друго малкия багажник, а и добавя допълнително тегло към машината.
kompirovski
МнениеПуснато на: Нед Окт 16, 2011 5:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Здрасти, 2356,

кабели за високо напрежение не съм сменял, но ако не ги купуваш от вносителя, няма да са баснословно скъпи.

Оригинални свещи NGK се намират за десетина лева бройката.

А наскоро се возих на Алто FF такси в София, което беше с обикновена газова уредба и си вървеше съвсем прилично. Шофьорът наричаше колата "табуретката" и разправяше, че газовата я монтирал някакъв майстор в Овча Купел, но точен адрес не можа да ми даде Crying or Very sad .
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti