Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Сервиза на Желязко « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
angelstamb
МнениеПуснато на: Пет Дек 10, 2010 12:31 pm    Заглавие: Сервиза на Желязко Отговорете с цитат

Искам да споделя за моя майстор в София, при когото ходя от няколко години и честно казано е невероятен.
Името му е Желязко, и прави всичко по тия коли Smile))
1. Ходова част;
2. Мотори - различните им разновидности;
3. Скоростни кутии;
4. Електрически системи и датчици;
5. Диагностика /чрез едно приятелче/;
6. Купета,
и каквото още се сетите.
При него ме заведе приятел, след като смених няколко "майстора" и ми писна да ме лъжат и да плащам една камара пари за тоя дето духа. А се оказа, че бат Желязко повече от 15 години е бил в състезателния спорт и е правил почти и само състезателни автомобили Smile))
Телефона му е 0889/ 318 299. Който има желание, сам да се убеди, че добрите и честни майстори не са се свършили още Smile))
Перфекционист, честен и коректен, неведнъж ме е спасявал Smile
Сервизът се намира в кв. Орландовци, ул. 202 до бензиностанция Шел.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Becko
МнениеПуснато на: Пет Авг 19, 2011 7:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

кара с кеф SUZUKI

Местожителство: Владая, София; Стара Загора

Колега да ми кажеш телефона на Желязко актуален ли е, ако можеш потърси някой друг? Спирачни системи оправя ли? Под "тия коли" да се разбира Сузукита, респективно японски или всякакви? Чисто ли работи, често ли използва чука и др. такива? Сподели малко повече, че си търся майстор, при който да си обслжвам колата, но обичам да гледам какво става дори и да помагам вместо да жуля кафета и цигари.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti