Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 ALTO - цена « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
tjlicious
МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2011 5:17 pm    Заглавие: ALTO - цена Отговорете с цитат

Здравейте, имам Сузуки алто 2004 и имам намерение да го продам. Можете ли да ме ориентирате в цената. Колата е в много добро състояние, купена е чисто нова, но е карана доста - 115 000 киломерта. Има централно, климатик, касетофон, имобилайзер, ел. скъкла и това са май екстрите. Има съвсем малки козметични забележки.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kompirovski
МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2011 6:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Местожителство: София

Здравей колега,

моята е абсолютно същата като година на производство и оборудване. 115 000 км не е чак толкова голям пробег за автомобил на 6 години.

Ако климатикът работи и колата има търговски вид (без драскотини по купето и салона, запазена тапицерия и т.н.) 3 500 - 4000 лева ми се виждат реалистична цена. Поне толкова вървят в мобилето.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti