Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Проблем с токовете « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
divaka
МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2010 7:44 am    Заглавие: Проблем с токовете Отговорете с цитат

Здравеите!Не ми свети осветлението на таблото.Пробвах с бушоните и като че ли есички са на ред.Имам едно копче долу до кормилото в ляво.Има крушка над него и е с три позиции.Модела е Алто 1.0 98г.
Някой знае ли за какво е .И ако можете пратете линк за сваляне на сервизно ръководство.Мерси! Cool
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kompirovski
МнениеПуснато на: Нед Окт 31, 2010 12:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Местожителство: София

Здрасти колега,

това копче, както го описваш е бутон за регулиране или на височината на фаровете или на осветеността на таблото.

Според мен е първото, защото другото си е екстра и в някои по-скъпи автомобили от нашите мъници. Примерно моето има климатик и ел. стъкла, но няма такава екстра. Затова не ми се вярва да я има и в по стария модел.

За да си 100% сигурен, че това бутонче е за фаровете спри вечерта близо срещу някоя стена и пусни късите. След това си поиграй с копчето и ще видиш как осветената зона се качва и слиза по стената.

Таблото ти не свети, защото вероятно е изгоряла някоя крушка, щом бушоните са наред. При мен таблото се разглобява много лесно, защото всичко се крепи на видими винтчета и с една къса кръстата отверка разхвърляш целия цирк за 10 мин. Предполагам и при теб няма да е много по-сложно.
divaka
МнениеПуснато на: Пон Ное 01, 2010 6:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оказа се че няма и габарити!
Върнете се в началото
divaka
МнениеПуснато на: Пон Ное 01, 2010 6:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имате ли представа дали няма бушони и някъде другаде освен под таблото.Знае ли някой от къде може да се свали ремонтно ръководство? Idea
Върнете се в началото
kompirovski
МнениеПуснато на: Пон Ное 01, 2010 7:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Местожителство: София

Ръководство за ремонт и аз съм търсил за моето, но нищо не съм намерил досега. Гледам и по разни англоезични форуми разни колеги се тръшкат за ръководство за ремонт или поне за схема на електрическата уредба, но напразно. Най-много накрая да напишем едно писмо на индийците по въпроса.

Кутия с бушони може да има и в коша отпред, около мотора.
divaka
МнениеПуснато на: Съб Ное 06, 2010 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де никой ли няма схема на предпазителите?Като идват от Германия колите обикновенно си имат книжки с такива схеми в тях Rolling Eyes
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti