Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор
 Газова уредба за Суифт 1.0i мнения и отзиви « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
дядото
МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 1:49 pm    Заглавие: Газова уредба за Суифт 1.0i мнения и отзиви Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: pleven

От доста време се чудя дали да слагам газова уредба .Попитах тук там ,но вече знаеш ли кой е "майстор" и дали да му вярваш.Интересува ме трябва ли плочка за моноинжекцията,трябва ли дасе лъже ламбдасондата,изключва ли се бензиновата помпа и др.такива подробности.Моля които е слагал и знае да сподели,пък ако има и някоя снимка ще е още по добре.Предполагам че ще сме полезни на доста хора.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Impreza94
МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 4:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: Горна Оряховица

А струват ли си всичките проблеми и недостатъци, които идват с газта, а още повече на 1000 кубика....колега ?
Blajko
МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: Пловдив

Мойта е 1.3 моно-инжекция и и сложиха плочка, ламбдасондата до колкото знам не е необходимо да се лъже.
Бензиновата помпа не се изключва, иначе ще изгори, а се прекъсва дюзата на инжекцията.
Изпарителя ми е Tartarini, ама в последствие разбрах че не е идеален вариант. При мен от време на време ми падат оборотите на празен ход до 700 и това било от изпарителя.
Върнете се в началото
дядото
МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 5:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: pleven

за Impreza 94 -Нали точно тия проблеми и недостатъци искаме да избегнем с тия коментари!А относно това 1000 куб. -кво значение има колко е.Горе долу и 1. и1.3 горят около 5-6.Това значи че разхода на бензин е равен с разхода на газ /около 10-11/примерно на едноЖигули.Ако един по възрастен човек без скруполи каква кола кара за да си върши работа защо трябва да поддържа западен автомобил.Затова поне с газта ще имаш стимул -че ти гори по малко.
Върнете се в началото
Impreza94
МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 4:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

При мен например газта би убила всяко желание за шофиране, а за поддържане да не говорим.
den4o
МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 8:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е кадърно направена системата-не виждам никакви ядове да се кара на газ!Аз имах газов инжекцион БРЦ на маздата,която карах досега-колата е 626,1.8,1998 год.-за две години минах над 90 000 Exclamation км. без каквито и да било проблеми.Но карах и доста на бензин-поне 25-30% от пробега!Имах оригиналните кабели и свещи и един път съм ходил на реглаж на клапаните.Купих току-що чисто нов Аутбек'08-3.0,245 к.с.-и вече имам среща за монтиране на газова уредба.Когато нещата стават по правилния начин,няма място за опасения-за мене газ=газов инжекцион+редовна поддръжка,пробег и на бензин и ако карам спортно-само на бензин.Но за всеки ден спокойно шофиране-газта е ОК.
п.с. За Суифт 1.0-не бих си и помислил за газ Confused
Embarassed
Върнете се в началото
Impreza94
МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

den4o написа:

п.с. За Суифт 1.0-не бих си и помислил за газ Confused
Embarassed

Нали, колега Laughing
PS. При Митака ли ще слагаш газта ? Cool
den4o
МнениеПуснато на: Нед Дек 16, 2007 9:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не познавам Митака-но откакто следя субару-форума,само добри отзиви!Понеже не живея в България(а в Холандия),мисля да сложа газта някъде наблизо-в Белгия,Синт Трауден-системата е Ланди,гаранция за 3 години на системата и на мотора за 3000 евро.Ако имах 2.0 оли 2.5,предлагат гаранция и монтаж директно от субару-дилъра!Ама пуста краста! Laughing
П.С.За да не е само офф-имам много близки впечатления от 1.0 мотора на сузуки-става дума за кола,която мина през няколко приятели през последните 12-13 години Exclamation Никаква газ,моля ви!Перфектен мотор-не го съсипвайте!Колкото и да харчи,газта няма да помогне!И колко багажник остава?Ако ще е газ-поне да има защо-субаруто по каталог ще харчи 14-аз съм готов за 16-17-затова слагам!А на суифта само ядове те очакват,особено,ако газта не е инжекция Wink
Върнете се в началото
kitolino
МнениеПуснато на: Съб Дек 22, 2007 6:10 pm    Заглавие: Re: Газова уредба за Суифт 1.0i мнения и отзиви Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Местожителство: Пловдив/България

дядото написа:
От доста време се чудя дали да слагам газова уредба .Попитах тук там ,но вече знаеш ли кой е "майстор" и дали да му вярваш.Интересува ме трябва ли плочка за моноинжекцията,трябва ли дасе лъже ламбдасондата,изключва ли се бензиновата помпа и др.такива подробности.Моля които е слагал и знае да сподели,пък ако има и някоя снимка ще е още по добре.Предполагам че ще сме полезни на доста хора.

Здравей, днес се каних да снимам АГУ-то на моята японка, ама пак забравих.. Embarassed

Утре задължително ще отворя капака да нащракам снимки Very Happy

Нищо не му разбирам, но откакто е сложено никакви дертове с него...
Газовата е Ловато(34л бутилка), със 20лв минавам 180-185км градско ( при 1.16лв за газ). Говоря за каране в Пловдив, повече от половината от километрите в пиков трафик с големи задръствания Crying or Very sad
Двигателя при мен е 1.3 (4цилиндъра) ако това има някакво значение. Лично моята оценка за газовата уредба е, че си заслужава инвестицията Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mavi
МнениеПуснато на: Чет Яну 31, 2008 10:24 pm    Заглавие: ok Отговорете с цитат

Местожителство: Велико Търново

Имам газова уредба на Сузи 1.3 моноинжекция 1990, купена и монтирана от Олимпик В.Търново вече 3 години. Никакви проблеми. Върви по-добре от бензина, разход лято 8 зиме 10, пали на автомат като чакмак!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sawa
МнениеПуснато на: Вто Фев 19, 2008 3:09 pm    Заглавие: Re: ok Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: Munchen

mavi написа:
Имам газова уредба на Сузи 1.3 моноинжекция 1990, купена и монтирана от Олимпик В.Търново вече 3 години. Никакви проблеми. Върви по-добре от бензина, разход лято 8 зиме 10, пали на автомат като чакмак!

На бензин засичал ли си я? Колко ти гори?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mavi
МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2008 8:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Местожителство: Велико Търново

Скоро не съм, но последно пълно-пълно бензин беше около 7 на смесено-градско, средни извънградски курсове. През 1999 беше по-малко - 5 на извънградско, но имаме си остаряване. Тази зима ми дигна газта - 10 на сто( ежедневно градско, по 20 км.извънградско)
sawa
МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2008 10:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

возил се на SUZUKI

Местожителство: Munchen

Струва ми се, че разхода ти е напълно нормален при условие, че в Търново градското е спри-тръгни, а онези баири и тесни улички са кошмар.Smile
ОФФ: Направиха ли метан станцията?
mironski
МнениеПуснато на: Сря Фев 20, 2008 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Полски Тръмбеш

sawa написа:
Струва ми се, че разхода ти е напълно нормален при условие, че в Търново градското е спри-тръгни, а онези баири и тесни улички са кошмар.Smile
ОФФ: Направиха ли метан станцията?

Отдавна .Намира се до новата автогараслед кръговото за квартала надолу по баира в ляво Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Рецепти | Кулинарно с ТОни | Рецепти | В света на конете | Les Nouvelles Hot | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | NESCAFE Dolce Gusto | Lavazza | Директория за кафето | Регистрация на фирми | Регистрация на фирма | Био магазин Spirala | Каяк екскурзии и пътешествия

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti