Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
 Пловдив-компютърна диагностика « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
docmisho
МнениеПуснато на: Съб Яну 02, 2010 8:34 pm    Заглавие: Пловдив-компютърна диагностика Отговорете с цитат

Местожителство: Пловдив

Здравейте,хора!
Аз от няколко месеца следя форума,но чак сега се регистрирах.
Преди 2 години си купих Гранд Витара 2.0-автоматик и си карах без грижи.Но това се промени лятото след едно дълго пътуване.Ниските ми обороти станаха неравномерни,а студена колата изобщо не върви,дори ако се опитам да тръгна без да е загряла,направо изгасва и после трудно пали.
И аз като други започнах обиколките по сервизите на сузуки-и нищо.
Няма грешки и повреди,казват ми всичко е наред.Да,ама колата не върви.
Та да си дойдем на думата:
ЩО ЗА ИДИОТИ СА ОТВОРИЛИ ГАРАНЦИОННИ СЕРВИЗИ НА СУЗУКИ БЕЗ ДА ИМАТ ОБОРУДВАНЕ ЗА КОМПЮТЪРНА ДИАГНОСТИКА НА СУЗУКИ.
Лошото е ,че програмите на другите сервизи не включват възможност за диагностика на сузуки след 2005г.
Аз съм от Пловдив и тук положението е отчайващо-нито един сервиз няма тестер за сузуки.
Най-лошото е,че и работниците в тези сервизи са пълни олигофрени,особено в новия сервиз в Ягодово.
Там си оставих колата за три дни да я тестват и като отидох да си я взема ми казаха ,че нищо й няма.Дори в момента й тестваха свещите по странен начин- като на Лада на 20г.-откачаха кабелите на бобините една по една,за да видят какво става,предтавяте ли си!?!
Единственият близък сервиз е в Стара Загора-имат оригинален тестер на сузуки.Човека работи с него от скоро и още не е много в час,но показва добро отношение и желание да помогне.
biziauto
МнениеПуснато на: Пет Яну 08, 2010 1:50 pm    Заглавие: До docmisho Отговорете с цитат

Аз съм управителят на сервиза в с.Ягодово и искам да Ви кажа, че е много неуместен коментара за сервиза и за монтьорите в него - ние не сме нито "идиоти", нито "олигофрени".
Нека Ви припомня, че Вие бяхте този, който си беше монтирал на гаранционен автомобил газова уредба. Може би Вие смятате, че автомобил от класа на Grand Vitara може да се савни с 20-годишна Лада.
Съжаляваме за разочарованието Ви, но бъдете сигурни, че всички колеги от сервизите на "СУЗУКИ" ще бъдат информирани, че автомобилът Ви е имал монтирана газова уредба.
По мое мнение, проблемите, които сте описали в коментара си, идват точно от там.

И ще Ви помоля - следващия път, когато пишете коментар, помислете дали е редно да използвате думи като ИДИОТИ или ОЛИГОФРЕНИ, при положение, че колата Ви е повредена единствено по Ваша вина.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения Страница 1 от 1

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Get Adobe Flash player

Vegan recipes | Кулинарно с ТОни | В света на конете | Какво мислиш? | Новини от Перник | Екскурзии и Почивки | Моите Рецепти | Уроците онлайн | Магазин за хранителни добавки | My Cosy Retreat | Био магазин Spirala | Въздушни възглавници

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti