Клуб СУЗУКИ Форуми
Клуб СУЗУКИ
Въпроси/Отговори  Въпроси/Отговори   Търсене  Търсене   Потребители  Потребители   Потребителски групи  Потребителски групи
Регистрирайте се  ::  Вход Влезте, за да видите съобщенията си

Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 Предложение от Христо за партньорство с Миркат « Предишната тема :: Следващата тема » 
Автор Съобщение
kalata
МнениеПуснато на: Чет Май 14, 2009 1:32 pm    Заглавие: Предложение от Христо за партньорство с Миркат Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: Sofia

Привет колеги.

Тук ще поместя едно предложение от колегата Христо.

Христо написа:
Здравейте, колеги!
Имам една идея, но не знам дали точно тук да я споделя. Моля за извинение, ако не съм избрал подходящото място. Та става дума за следното: СУЗУКИ Клуб България набира скорост. Все повече хора ще четат преди да си купят Сузуки или части и аксесоари. Дали няма да е добре се направят постъпки пред г-н Елефтерис Анганакис(шеф на МИРКАТ) от името на клуба за клубни отстъпки на части? Ако клубът реши да каже "ДА", то аз се наемам да съдействам. Всеки, който кара Сузуки и е член на клуба да може да ползва отстъпки. Пък дори и да се направи някаква членска вноска. От Миркат пък ще имат интерес да се популяризира марката. Аз като си избирах SX4-ката доста четох. И можеше да се получи така, че да не купя колата, ако мненията за Миркат и за Сузуки бяха лоши. Може да се получи така, че хем да имаме по-добри цени, хем обслужването да се подобри(въпреки, че аз за 2 ходения в сервиза нямам оплаквания).

mironski написа:
Привет.
Идеята на Христо не е лоша , но трудно изпълнима.
Регистрация на клуба .Това води до избор на управителен съвет ,съдебно решение за регистрацията и много други документи –не съм запознат точно.
Разпечатване на клубни карти.
Членски внос.
И тогава вече може да се действо по въпроса за отстъпки тук-там.
В един друг форум се помъчиха с това начинане и се изпокараха.
А в други клубове действа.
Моля модераторите да преместят тези две мнения в отделна тема.
Поздрави.

Senzi написа:
От моя страна няма проблеми, стига да не мога да си купя нова кола с членския внос Cool И ако най-накрая ми открият проблемите ще е хептен супер.

Христо
МнениеПуснато на: Чет Май 14, 2009 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Местожителство: София

Да, колеги, прави сте, няма да е лесно. Но тук сте създали едно малко общество и това е чудесно. Не е никак лошо това общество да има сила да защитава своите интереси. Не знам и аз точно какви са изискванията за регистрация. Не е нужно да има поводи за караници- просто от самото начало се залагат правила, ако ще да са и не много демократични и това е. Клубът няма да има за цел търговска дейност или да търси някакви печалби, а само общество, което да търси своите права, да споделя неволи и опит...да има сили да "натиска" за по-добро обслужване по сервизи, магазини... Ами представете си следното- не сме доволни от някой сервиз и го споделяме тук, стигаме до общо решение, след гласуване да речем и излизаме със наше становище, че: "СЕРВИЗЪТ Х Е СКАПАН, В МАГАЗИНА У ПРОДАВАТ МЕНТЕТА, ТЕЗИ ОТ МАГАЗИНА Z СА ОК, ДА ПАЗАРУВАМЕ ОТ ТЯХ "... Така след известно време клубът може да е коректив и да влияе на некоректниците! Ето пример с мен- не искам тук да си правя реклама, но ще кажа, че се занимавам със строителни ремонти и последните 4 по-големи клиенти са блогъри или се занимават със уеб дизайн, сайтове... Та те са в състояние да кажат добра или лоша дума за мен. Ако е лоша- нали се сещате колко назад се връщам, затова внимавам. Ето такова подобно влияние трябва да има клуба!
kitolino
МнениеПуснато на: Чет Май 14, 2009 5:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Местожителство: Пловдив/България

Привет, идеята и на мен ми допадна!
Скоро мой познати регистрираха клуб "Крива спица" и аз дори присъствах като се обсъждаха необходимите документи, избиране на съвета и други..
Ако идеята се подкрепи от повече активни колеги, ще напиша всички стъпки и необходими документи!

Поздрави Wink
Alexsander
МнениеПуснато на: Чет Май 14, 2009 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

подкрепям няпълно.... Wink само да не стане безплатна реклама на миркат цялата работа... Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Machinae
МнениеПуснато на: Пет Май 15, 2009 8:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

И аз подкрепям Smile
kompirovski
МнениеПуснато на: Пет Май 15, 2009 9:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

може да ремонтира SUZUKI

Идеята е много добра и като цяло и аз я подкрепям.

Добре ще е първо да се проучи почвата в Миркат (най-добре от някой вътрешен човек) доколко те са склонни да участват в подобно сътрудничество.

Ако има желание мога да помогна с документите.
Христо
МнениеПуснато на: Пет Май 15, 2009 11:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Ами нека да има безплатна добра дума за всеки, който работи добре! Миркат или които и да са! Става приказка за добра дума или лоша такава, не за реклама. Ако Миркат пожелаят да рекламират тук- това би било добро постижение- означава, че клубът е с позиции и то доста сериозни. И естествено ще си заплащат...с адекватна отстъпка на евентуално тяхна такава за членове на клуба.
Христо
МнениеПуснато на: Пет Май 15, 2009 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

И още- с подходящ подход няма начин да се провали едно добро начиние.
kitolino
МнениеПуснато на: Пет Май 15, 2009 6:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Впрочем:
Управителният съвет на бъдещият клуб не трябва да има криминално минало... Laughing
Senzi
МнениеПуснато на: Пет Май 15, 2009 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

истински фен на SUZUKI

Местожителство: София, Swift със странен цвят

А бъдеще може ли? Laughing

Малката кола се събира и на малко и на много, а комбито само на много

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kitolino
МнениеПуснато на: Пет Май 15, 2009 11:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

обожава SUZUKI

Е, нали затова си го правим този клуб... smile001 Mr. Green
Japan_fan
МнениеПуснато на: Пон Май 18, 2009 9:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Идеята е супер Smile Само дето като се имат предвид всички мнения на хората до момента, а и моето лично и моя личен опит с МИРКАТ, много трудно ще се получи да ги похвалим... А няма фирма, която да дава отстъпки на някой, който им прави лоша реклама. Другият вариант е, както сподели Александър, да не стане заради отстъпките да почнем да ги хвалим незаслужено. Това по повод на фирма МИРКАТ.

А по принцип идеята за официализиране на нашия клуб е съвсем друго нещо. Това би издигнало всичко тук на друго ниво. Следва да си зададем въпроса дали обаче сме готови и искаме тази стъпка. Защото до момента според мен тук сме по-скоро ентусиасти, отколкото сериозно занимаващи се с нещата. Обединява ни марката, разбирания и принципи за държание и други неща като приятелства. Но това не е достатъчно за една официална организация по законите на страната. Защото тогава вече ще има и доста задължителни ангажименти за хората, които се нагърбят да представляват клуба... Членският внос според мен би бил най-малкият проблем, както и записването, създаването на правилник за дейността и т.н. Проблемите ще са след това... Поне според мен Smile но ако има достатъчно готови хора, които са с желание да го направят, и аз бих помогнал с удоволствие с каквото мога.
Христо
МнениеПуснато на: Пон Май 18, 2009 4:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Нямам в предвид да хвалим заради отстъпки, а да се завоюва позиция такава, че думата на клуба да се взема под внимание и да тежи на мястото си. Давам един малък пример- имам приятел пещерняк и алпинист; ако реша да го последвам и да си купя екипировка- ще се посъветвам с него и неговата дума ще е решаваща- така той би направил реклама на съответната марка или фирма. Е- клубът може да има думата по подобен начин. Нека съберем повече мнения и да се обмисли.
Няма да правим лоша или добра реклама- просто когато знаеш, че не си работил добре, ще има някой, който да разкаже за това на други. А тези други може да се разубедят или да се убедят да минат на Сузуки. И така ще се стремиш да си коректен.
Да ви кажа съвсем грубо за едно съотношение- доволен клиент разказва на 3-ма, че е доволен; недоволния разказва на 7-мина...
Japan_fan
МнениеПуснато на: Сря Май 20, 2009 10:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Христо, абсолютно си прав с това , което си написал. Точно заради това, изразих скептицизъм относно това сътрудничество. И аз като всички други съм заинтересован да имаме отстъпки в цените, още повече, че конкретно за сузуки, цените са дооооста високи на фона на липсата на алтернативи. Но, както сам каза, ако ние се явяваме нещо като място за обективно мнени на хора, които нямат достатъчно информация, аз силно се съмнявам, че има повече от 10% тук, които да изкажат положително мнение за МИРКАТ. А няма фирма, която да дава отстъпки или да си партнира с организация, която й прави лоша реклама. Лично аз, не мога да кажа нищо положително за фирмата. Което е много жалко, защото марката е отлична и сузуки стана една от любимите ми марки коли, наред с още 3-4.
Христо
МнениеПуснато на: Сря Май 20, 2009 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

притежава SUZUKI

Искрено се надявам да не придобивам негативни впечатления от Миркат. Да ти кажа- имам Логан и след като споделих с мои познати впечатления от колата и сервиза им, трима от тях карат Логани!!! Не съм споменавал това в Алианс Ауто или където и да било. Но, ако имам подобни впечатления от Миркат, бих ги споделил с познати, както и ако впечатленията ми не са добри. След като купих моето SX4 черпих доста приятели и искам да кажа, че двама от тях доста се замислиха дали да не купят същата кола. И ще го направят. Не се вживявам в ролята на рекламно лице, но имам дар слово и като нещо ми хареса го споделям с близки. Понякога се явявам тестер на тях, понякога те за мен... Логан-а го купих след като мой приятел ми даде неговия да ходя до Букурещ.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема  Напишете отговор Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща Страница 1 от 4

Идете на:  

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Vegan Recipes & Travel Adventures | Кулинарно с ТОни | My Cosy Retreat

DAJ Glass (1.0.8) by Dustin Baccetti